Call of Duty: Vanguard za darmo na PS5, XSX|S, PS4, XOne i PC. Twórcy zapowiadają drugi bezpłatny weekend

News
3724V
Call of Duty: Vanguard za darmo na PS5, XSX|S, PS4, XOne i PC. Twórcy zapowiadają drugi bezpłatny weekend
Wojciech Gruszczyk | 15.12.2021, 20:46

Twórcy Call of Duty Vanguard nie mogą mówić o spokojnej końcówce roku. Najnowsza pozycja Sledgehammer Games zadebiutowała w zeszłym miesiącu, a już teraz deweloperzy zapowiedzieli drugi darmowy weekend. Nigdy wcześniej nie byliśmy świadkami takiej sytuacji.

Twórcy Call of Duty: Vanguard oraz deweloperzy Battlefielda 2042 nie mogą mówić o przyjemnej końcówce 2021 roku. Wszystko za sprawą Halo Infinite, które zadebiutowało w dobrej jakości i zamieszało na rynku.

Sledgehammer Games już w listopadzie zostało zmuszone do zorganizowania pierwszego darmowego weekendu na serwerach strzelanki Activision, a pozycja DICE trafiła na pierwsze duże promocje.

Teraz Sledgehammer Games zapowiedziało kolejne wydarzenie – już w dniach 16-21 grudnia gracze otrzymają bezpłatny dostęp do multiplayera z Call of Duty Vanguard. W trakcie zabawy sprawdzimy 10 map oraz 4 tryby. Zazwyczaj takie promocje są organizowane po kilku miesiącach od premiery, a COD trafił na rynek 5 listopada.

Call of Duty: Vanguard nie uratowała nawet duża aktualizacja do Call of Duty: Warzone, ponieważ jak wcześniej wspominaliśmy – nowości zostały opublikowane z licznymi błędami, przez które gracze wyśmiewali deweloperów.

Call of Duty Vanguard z kolejnym darmowym weekendem

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/call-of-duty-vanguard-multiplayer-free-access-and-double-xp-period-detailed/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych