Back 4 Blood z ważną aktualizacją. Kampania offline, obszar treningowy i masa poprawek rozgrywki

News
705V
Back 4 Blood z ważną aktualizacją. Kampania offline, obszar treningowy i masa poprawek rozgrywki
Bartosz Dawidowski | 15.12.2021, 13:16

Już miesiąc temu autorzy Back 4 Blood zapowiadali, że do ich gry zostanie wprowadzony szereg ważnych nowości. Pora na szczegóły!

Back 4 Blood jeszcze w tym roku otrzyma wielką aktualizację od Turtle Rock Studios. Deweloperzy właśnie umieścili na oficjalnej stronie gry nowy wpis, w którym przedstawiają atrakcje, które czekać na nas będą w tych patch, który zostanie wydany 16 grudnia o godzinie o godzinie 19:00.

Zgodnie z zapowiedziami ważna aktualizacja wprowadzi przede wszystkim offline'ową kampanię z systemem progresji, w której postaci gracza towarzyszą boty, kierowane przez SI. Oprócz tego produkcja otrzyma nowe typy kart, zimowe wydarzenie ze świątecznymi dekoracjami, ulepszenia dla wyświetlaczy panoramicznych (ultrawide). Patch zapewni nam również obszar treningowy w Fort Hope, gdzie można będzie spokojnie powalczyć i przetestować wszystkie nasze zdolności.

To nie koniec nowości. Deweloperzy przyspieszyli nieco ruch zawodników w Kampanii i usprawnili asystę celowania. Znacząco przemodelowano też siłę wielu kart, tak by zapewnić lepszy balans rozgrywki i wyeliminowano masę bugów. Wszystkie informacje na temat rzeczonej aktualizacji czekają na was tutaj.

Źródło: https://back4blood.com/en-us/news/december-2021-update

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych