Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.12.2021 13:46
Alfred Hitchcock – Vertigo gotowy do premiery. Psychologiczny thriller na ostatnich zwiastunach przed debiutem
308V

Alfred Hitchcock – Vertigo gotowy do premiery. Psychologiczny thriller na ostatnich zwiastunach przed debiutem

Zapowiedziany w czerwcu Alfred Hitchcock – Vertigo otrzymał właśnie nowy zwiastun. Przyjrzyjmy się zatem najnowszemu przedsięwzięciu Pendulo Studios i Microids.

Tym razem francuska firma przybliża nam sylwetkę głównego bohatera Alfred Hitchcock – Vertigo. W grze wcielamy się w pisarza Eda Millera, który zmaga się z demonami przeszłości, obwiniając się o śmierć żony i córki. Jak się jednak okazuje jego wspomnienia mogą być nieprawdziwe, co wprowadza postać w postępujący stan depresji.

Nie będziemy już czekać długo na premierę Alfred Hitchcock – Vertigo. Gra od twórców Blacksad pojawi się w sprzedaży na PC (Steam) już 16 grudnia 2021 r. Kilka miesięcy później, w 2022 roku, premiera odbędzie się też na konsolach - dokładnie na PS5, PS4, XOne, XSX/XSS oraz Switch. Niestety w tym przypadku wydawca nie podał nawet przybliżonego miesiąca, w którym Vertigo wejdzie do konsolowej dystrybucji.

Oprócz najnowszego trailera nadciągającej przygodówki psychologicznej, inspirowanej dziełami Alfreda Hitchcocka do dyspozycji mamy też trzy starsze filmiki, w których deweloperzy prezentują proces powstawania gry.

 

Tagi: Alfred Hitchcock - Vertigo alfred hitchcook Microids Pendulo Studios vertigo