Battlefield 2042 z aktualizacją 3.1. DICE przedstawia wszystkie szczegóły i rozpoczyna wolne

News
2098V
Battlefield 2042 z aktualizacją 3.1. DICE przedstawia wszystkie szczegóły i rozpoczyna wolne
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2021, 17:28

DICE wciąż pracuje nad ulepszeniem najnowszej strzelanki. Battlefield 2042 już jutro otrzyma kolejną aktualizację, więc deweloperzy przedstawili pełne szczegóły ulepszeń. Jest to ostatnia łatka przed świąteczną przerwą szwedzkiego studia.

Twórcy najnowszej odsłony serii Battlefield nadal nie mogą liczyć na odpoczynek. Tytuł w dniu premiery nie prezentował oczekiwanej jakości, więc deweloperzy dbali o nowe patche, które miały zająć się usprawnieniem gry. Deweloperzy właśnie potwierdzili, że jutro z samego rana zostanie wydana aktualizacja 3.1, która zajmie się kilkoma istotnymi zmianami:

„- Usprawnienia w zakresie uspójnienia rejestracji trafień pociskami.
- Zmiany w wyważeniu rozproszenia pocisków i odrzutu.
- Kolejne zmiany w wyważeniu działek 30 mm, 40 mm i 57 mm w pojazdach naziemnych mające ograniczyć ich skuteczność przeciwko piechocie.
- Naprawiono rzadki błąd powodujący, że gracz mógł być niewidzialny dla wrogów.
- Naprawiono kilka błędów związanych z granatami i wyrzutniami.
- Usprawniono przechodzenie między poszczególnymi ekranami menu dla graczy Xbox, aby ułatwić im rezygnację z rozgrywki międzyplatformowej.
- Wprowadzono szereg usprawnień dźwięku, aby poprawić ogólne wrażenia dźwiękowe, szczególną uwagę poświęcając takim obszarom jak czystość, odległość od źródła i percepcja kierunkowa.”

DICE podkreśla, że chciało jak najszybciej wprowadzić patch, by móc poprawić wrażenia graczy i móc zapewnić im lepsze doświadczenie. Studio jednocześnie podkreśla, że jest to ostatnia aktualizacja gry przed rozpoczęciem okresu świątecznego.

Szwedzi chcą teraz odpocząć, by powrócić ze „świeżymi głowami” na początku przyszłego roku i móc rozpocząć pierwszy sezon rozgrywek na serwerach Battlefielda 2042.

Możemy śmiało podejrzewać, że deweloperzy od stycznia będą wydawać kolejne łatki, które zajmą się wyeliminowaniem błędów, ale jednocześnie DICE powinno wprowadzić już pierwsze istotne nowości do gry.

Pełną listę zmian znajdziecie na stronie studia.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-2042-update-notes-4

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych