Battlefield 2042 otrzyma świąteczne skiny. Gracze wyśmiewają EA DICE, a studio tłumaczy się z decyzji

News
1061V
Battlefield 2042 otrzyma świąteczne skiny. Gracze wyśmiewają EA DICE, a studio tłumaczy się z decyzji
Mateusz Wróbel | 03.12.2021, 15:48

Battlefield 2042 otrzyma świąteczne przedmioty w późniejszym czasie, ale większość z nich nie zostanie użyta w normalnych starciach.

Battlefield 2042 masowo traci graczy, a wydawca sprawujący pieczę nad strzelankową serią oznajmił we wczorajszych komunikatach, że ma już w planach stworzenie nowego, fabularnego uniwersum Battlefield. W międzyczasie EA DICE opracowało świąteczne skórki, które nie spodobały się graczom.

Najbardziej krytykowanym wśród społeczności Battlefield skinem jest ten, który przebiera jednego ze specjalistów za świętego mikołaja - odpowiednią grafikę zauważycie poniżej. Odbiorcy uważają, że jest to nie na miejscu i nie chcą, aby z Battlefield 2042 stał się kolejny Fortnite. Krytykę zauważyło EA DICE, które postanowiło wytłumaczyć się ze swojej decyzji następującym komunikatem:

Dzisiaj niektórzy z was przypadkowo rzucili okiem na niektóre świąteczne przedmioty kosmetyczne i chcieliśmy pomóc wyjaśnić, w jaki sposób znalazły się one w Battlefield 2042. Rozwój gier "live-service" wymaga od nas pracy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem i pozwala nam mieć dodatkowe opcje. Dzisiaj mamy inne priorytety, więc chociaż mamy ukończone skórki, obecnie nie mamy planów wykorzystać ich wszystkich w te Święta.

Tworzymy również unikalne kosmetyki do jednorazowego użycia w trybie Battlefield Portal, aby jeszcze bardziej wzmocnić fantazję w specjalnych wydarzeniach. W Battlefield 2042 możesz od czasu do czasu napotkać te przedmioty kosmetyczne, ale nie mają one wpływu na resztę gry. 

Można więc założyć, że na głównych serwerach Battlefield 2042 nie znajdziemy graczy, a dokładniej sterowanych przez nich specjalistów, którzy będą biegać po ogromnych mapach w świątecznych strojach. Jak się okazuje, były one tworzone przede wszystkim z myślą o specjalnych wydarzeniach odbywających się w trybie Battlefield Portal, czyli miejscu, w którym można pozwolić sobie na kreatywne rozgrywki.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/battlefield-2042-update-patch-xbox-ps4-ps5-skins/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych