Bel-Air. Peacock zapowiada własną wersję kultowego Bajera z Bel-Air - Will Smith na pokładzie serialu

Filmy i seriale
555V
Bel-Air. Peacock zapowiada własną wersję kultowego Bajera z Bel-Air - Will Smith na pokładzie serialu
Igor Chrzanowski | 27.11.2021, 18:45

Bajer z Bel-Air to kultowy serial komediowy, dzięki któremu Will Smith przebił się do najwyżej ligi Hollywoodu i rozpoczął ważny etap w swojej karierze. Teraz aktor powraca w nowej wersji serialu Bel-Air, aczkolwiek siada tym razem po drugiej stronie kamery.

Legendarny Bajer z Bel-Air emitowany oryginalnie w latach 1990-1996 okazał się być międzynarodowym przebojem, który bawił całe pokolenia widzów przez ostatnie ponad 30 lat. Ostatnio serial przypomniany został dzięki Netfliksowi oraz HBO Max, aczkolwiek ktoś w NBC połasił się na pomysł odświeżenia kultowego dzieła w nowej formie.

A jak dobrze wiemy, to często nie wychodzi na dobre. Bel-Air to nowa wersja stareńkiego sitcomu, która to ma w formie klasycznej dramy pokazać nam wydarzenia znane z oryginału. Ponownie spotkamy Willa Smitha (w sensie jego postać), rodzinę Banksów oraz całą masę innych dobrze znanych postaci, w których wcielą się oczywiście nowi aktorzy.

Sam Will Smith (w sensie aktor) ma być producentem wykonawczym serialu pilnującym jego jakości i przekazu, więc być może dzieło Peacock nie okaże się aż takim crapiszonem na jaki się zapowiada. To prawda, że sitcom był głównie komediowy i niepoważny, ale w poważniejszych chwilach potrafił wzruszać do łez. Czy nowej wersji także się to uda?

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych