Xbox Series S i Xbox Series X w promocji. Konsole w bardzo dobrych cenach [aktualizacja #1]

Promocje gier
5718V
Xbox Series S i Xbox Series X w promocji. Konsole w bardzo dobrych cenach [aktualizacja #1]
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2021, 11:32

Czy to już czas na nową generację? Xbox Series X i Xbox Series S wylądowały w nowej promocji, która może zainteresować wielu graczy. Mniejsze urządzenie możecie kupić za mniej niż 1100 zł – oferta powinna trafić w gust niektórych klientów.

Xbox Series S to „najmniejszy Xbox w historii”, który zapewnia dostęp do wszystkich najnowszych gier. Microsoft zadbał o pewien kompromis, więc choć platforma nie oferuje rozgrywki w 4K, to jednak niektóre produkcje działają na tym sprzęcie nawet w 120 klatkach na sekundę.

Urządzenie nie posiada napędu, więc dla wielu jest to „idealna maszynka dla Xbox Game Pass” i w zasadzie trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że ten sprzęt może zainteresować wielu – nawet fanów PlayStation, którzy skuszą się na propozycję ze względu na wielką bibliotekę usługi Microsoftu.

Z okazji Czarnego Piątku Xbox Series S jest dostępny za 1149 zł, ale jeśli skorzystacie z oferty ratalnej to obniżycie cenę do 1072,40 zł, ponieważ skorzystacie z dodatkowej propozycji (2 raty gratis i do pół roku nie płacisz). Konsola zapewni graczom sporo przyjemnej rozgrywki i z własnego doświadczenia wiem, że warto posiadać tę platformę.

[Aktualizacja #1]

Media Expert oferuje także Xboksa Series X:

Źródło: https://kolekcjonerki.com/promocja/konsola-xbox-series-s-za-1149-zl-w-media-expert/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych