Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2021 20:00
World War 3
1415V

World War 3 wraca do życia. „Polski konkurent” Battlefielda rozpoczyna betę – zobaczcie gameplay

Deweloperzy z Farm51 już ruszyli z zamkniętymi testami beta World War 3. Jak prezentuje się produkcja, która już teraz, pomimo premier Battlefield 2042, Call of Duty: Vanguard czy multiplayera Halo Infinite, może zwrócić uwagę fanów strzelania? Sprawdźcie na pierwszych materiałach.

Losy World War 3 można zaliczyć do bardziej burzliwych – po starcie wczesnego dostępu na Steam projektowi nie wiodło się zbyt dobrze, a prace trochę utknęły w martwym punkcie. Dopiero nawiązana jakiś czas temu współpraca z nowym wydawcą, My.Games, pozwoliła na uzyskanie środków do dalszego rozwoju gry.

Dzisiaj rozpoczęły się testy beta dla graczy, którzy posiadają wykupiony jeden z wcześniej przedstawianych pakietów lub mają dostęp do Early Access. The Farm 51 poświęciło ostatnie kilkanaście miesięcy na ulepszaniu już istniejącej zawartości, jak i dodawaniu nowych funkcji – zwracano uwagę na strzelanie, animacje, realistyczne mapy, rozszerzenie pakietu opcji personalizacji czy dodanie szczegółowych mundurów.

Jak obecnie wygląda gra możecie przekonać się na poniższych ujęciach. Gameplay wydaje się całkiem dynamiczny, a do dyspozycji uczestników został oddany przyzwoity zestaw broni. Przypomnijmy, że już na początku przyszłego roku gliwickie studio uruchomi testy dla wszystkich chętnych entuzjastów gatunku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay The Farm 51 World War 3