Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.11.2021 14:45
Sam & Max: Beyond Time and Space Remastered
293V

Sam & Max: Beyond Time and Space Remastered. Kultowi bohaterowie powrócą w odświeżonej przygodzie

Kultowy duet detektywów powraca, by znów narozrabiać, rozbawić nas do łez i być może spróbować ocalić świat - tak przy okazji, rzecz jasna. Po udanym powrocie odświeżonego Sam & Max Save the World Remastered, ekipa powraca w Sam & Max: Beyond Time and Space Remastered!

Deweloperzy z Skunkape Games postanowili odświeżyć całą oryginalną trylogię przygód duetu Sam & Max, co idzie im naprawdę całkiem nieźle. Sam & Max Save the World Remastered zgarnęło sporą, jak na ten gatunek, liczbę graczy na premierę i do dziś cieszy się bardzo wysoką średnią ocen wśród graczy zarówno na Steam, GOG.com, konsolach Xbox jak i na Nintendo Switch.

Już teraz zapowiedziano, że 8 grudnia tego roku na rynek wskoczy remaster drugiego sezonu przygód komediowych detektywów zatytułowany Beyond Time and Space, gdzie nasi ulubieńcy muszą rozwiązać pewną zagadkę rozciągającą się poza znany im wymiar oraz czas.

Tytuł ponownie trafi tylko na Switcha, konsole Xbox oraz na Steam - nikt nie mówi nic o wersji na PS4 ani na PS5, więc seria być może ominie konsole Sony. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun i wysłuchać próbki odświeżonej ścieżki dźwiękowej.

Tagi: Sam Sam & Max: Beyond Time and Space Remastered Skunkape Games