Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2021 20:53
Halo Infinite kamapani
720V

Halo Infinite na rozgrywce z kampanii. Początek historii w 4K – sprawdźcie pierwszy test gry

W pierwszej połowie grudnia na rynku zadebiutuje fabularna kampania z Halo Infinite. Twórcy opracowali pełnoprawną historię i dzięki najnowszym publikacjom możemy sprawdzić, jak prezentuje się rozgrywka z oczekiwanej gry. Zobaczcie gameplay w 4K.

Od samego rana możecie zapoznać się z naszą opinią na temat Halo Infinite. Wybrane redakcje otrzymały wcześniejszy dostęp do pełnej wersji produkcji, więc w Sieci wylądowały także materiały z rozgrywki. Nie jest to dokładnie sam początek przygody, ponieważ deweloperzy nie pozwolili na prezentację pierwszego filmu (intro) do historii, jednak możecie sprawdzić kilka fragmentów gry.

Zobaczycie tutaj trochę biegania po korytarzach (klasyczny gameplay), ale również eksplorację otwartego świata – trudno aktualnie powiedzieć, jak nowości zostaną odebrane przez szeroką publikę, ale po kilku godzinach ze strzelanką nie czuję zmęczenia mapą.

Z Halo Infinite zmierzyło się także Digital Foundry, które podkreśla, że w prezentowanym fragmencie shooter ma pewne problemy z przerywnikami filmowymi, to jednak deweloperzy poradzili sobie z tymi niedogodnościami już w kolekcji Master Chiefa.

W przypadku jakości rozgrywki – Halo Infinite w kampanii na Xboksie Series X oferuje dwie opcje: tryb jakości (dynamiczne 4K i do 60 klatek na sekundę) i tryb wydajności (120 fps ze „znaczącym cięciem rozdzielczości”). W przypadku Xboksa Series S aktualnie możemy sprawdzić grę w 1080p z 30 fps lub dynamiczne 1080p z 60 klatkami.

Źródło: YouTube.com
https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2021-halo-infinite-tech-preview-a-promising-campaign-with-tech-issues-to-address

Tagi: 343 Industries Halo Infinite microsoft