Jan Sieracki Jan Sieracki 21.06.2012 09:56
Zabójcza szybkość Spider-Mana
1865V

Zabójcza szybkość Spider-Mana

The Amazing Spider-Man wnosi powiew świeżości do gier z serii dzięki systemowi Web Rush. Twórcy udostępnili nowy materiał promujący grę, oraz dosyć odrażający kostium człowieka-pająka.

xxxxx

"Spider-Morphosis", bo taką nazwę nosi kostium przedstawiony poniżej, to adaptacja stroju z zeszytu The Amazing Spider-Man 437. Trzeba przyznać że wygląda trochę odrażająco, jednak podczas rozgrywki może przynieść sporo frajdy.

 

 

W sieci wylądował także jeszcze jeden obrazek, ukazujący standardową wersję kostiumu z opcją usunięcia pasa Spider-Mana. Może i nie robi to wielkiego wrażenia, jednak panowie z Beenox zapowiedzieli stroje, jakich jeszcze nie było w żadnej grze z serii. Nadal czekam.

 

 

Web Rush natomiast prezentuje się bardzo widowiskowo. To system, dzięki któremu będziemy w stanie zwolnić czas i przemyśleć naszą drogę z punktu A do punktu B. Zaznaczymy odpowiednie miejsca (możemy dowolnie wybierać gdzie chcemy się dostać lub skorzystać z podpowiedzi twórców) i obserwujemy jak człowiek-pająk mknie z zabójczą prędkością do wyznaczonego przez nas celu. Zapowiada się całkiem nieźle...

 

Tagi: Beenox gameplay the amazing spider-man trailer

Nie przegap