PS Plus w listopadzie z kolejną grą. Oddworld Inhabitants zapewni bezpłatną aktualizację do swojej produkcji

News
5637V
PS Plus w listopadzie z kolejną grą. Oddworld Inhabitants zapewni bezpłatną aktualizację do swojej produkcji
Wojciech Gruszczyk | 20.10.2021, 18:20

Listopadowy PS Plus będzie przeładowany grami. Gracze otrzymają dostęp nie tylko do standardowej oferty, specjalnej propozycji Sony, ale również pobiorą ulepszoną wersję gry, która już wcześniej była dostępna na liście.

Sony zapowiedziało już rozbudowę PlayStation Plus i w ofercie od listopada zapoznamy się nie tylko z grami na PS5 i PS4, ale również tytułami przeznaczonymi dla PlayStation VR. Sony chce wykorzystać duży katalog usługi, by zapewnić graczom świetną zabawę w wirtualnej rzeczywistości.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ klienci PS Plus otrzymają także bezpłatną aktualizację do ulepszonego wydania Oddworld: Soulstorm w tym wypadku możemy liczyć na poprawki w rozgrywce.

Twórcy zapowiedzieli, że zaoferują bezpłatną aktualizację graczom z PlayStation i PC, a nawet nie zapomnieli o klientach PS Plus. Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition zadebiutuje w listopadzie, więc będzie to kolejna gra, którą pobiorą gracze w przyszłym miesiącu. Oczywiście pod warunkiem, że wcześniej pobraliście pozycję na PS5.

Wiele na to wskazuje, że w przyszłym miesiącu będziemy świadkami bardzo bogatej oferty dla klientów PS Plus.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/playstation-plus-users-can-get-an-extra-free-game-in-november-20211020

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych