Iza Łęcka Iza Łęcka 30.08.2021 08:51
Starfield
2457V

Starfield wycieka. Gra Bethesdy przedstawiona na kolejnych grafikach

Od czerwcowego pokazu Starfield dość systematycznie możemy spojrzeć na materiały promujące pozycję i przybliżające kosmiczną rzeczywistość tworzoną przez deweloperów z Bethesdy. Gracze dotarli do następnych, jeszcze nieujawnionych ujęć.

Twórcy Skyrima oraz Fallouta pracują obecnie nad obiecującym tytułem, który budzi ogromne zainteresowanie wśród wielu graczy. Pomimo zachęcających szczegółów przekazanych kilka miesięcy temu przez Toma Howarda, nie wiemy zbyt dużo o fabule Starfielda. Produkcja zapewni wiele godzin rozgrywki, a deweloperzy planują czerpać ze swojego doświadczenia. Na ostatnich materiałach mogliśmy jednak posłuchać o Nowej Atlantydzie, mieście Neon oraz Akila, które zamieszkują ludzie dążący do wolności.

Tymczasem w sieci udostępniono nowe grafiki prezentujące wnętrze statku kosmicznego oraz modele koncepcyjne poszczególnych maszyn. Możemy przypuszczać, że wskazane ujęcia pochodzą z wcześniejszego okresu prac nad grą, bowiem ich oprawa bardzo przypomina materiały z 2018 roku, które uprzednio mieliśmy okazję zobaczyć. Nie ulega jednak wątpliwości, że projekt jest spójny z pozostałymi ujęciami, które już dostały się do opinii publicznej.

Premiera Starfield została zaplanowana na 11 listopada 2022 roku, zatem Bethesda Game Studios ma jeszcze sporo czasu na dzielenie się wszelkimi konkretami dotyczącymi kosmicznej przygody. Ostatni przedstawiony zwiastun rozbudził oczekiwania na tyle mocno, że najpewniej wielu entuzjastów Xboksa już zaciera łapy na kolejne publikacje.

Starfield wycieka 1

Starfield wycieka 2

Źródło: https://gamingbolt.com/starfield-2-more-images-have-leaked

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Starfield