Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.07.2021 11:44
New World szykuje się do premiery po licznych opóźnieniach. Amazon zaczyna beta testy
819V

New World szykuje się do premiery po licznych opóźnieniach. Amazon zaczyna beta testy

O projekcie Amazon Games pt. New World pisaliśmy dotychczas głównie w kontekście dużych opóźnień. W końcu jednak, po długim oczekiwaniu, tytuł jest już w stanie, który może być zademonstrowany graczom.

Już dzisiaj New World wejdzie w fazę zamkniętych beta testów. Rozgrywkę w grze od Amazon Games będzie można rozpocząć o godzinie 18:30. Testy potrwają do 2 sierpnia 2021 r.

W ramach zamkniętych beta testów sprawdzimy m.in. tryb Outpost, skupiony na rywalizacji Player vs Player. Testy mają być mocno rozbudowane względem wydarzenia z zeszłego roku. Zwiedzimy tym razem nowe terytoria i wypełnimy świeże zadania. 

Osoby, które dokonały już preorderów na New World mają zagwarantowane miejsce w tej fazie testów gry. Reszta graczy ma tylko szansę w losowaniu po rejestracji. Nadal można się zapisywać na szansę w zamkniętych beta testach na oficjalnej stronie gry. W ramach zamkniętej bety bawić się będą gracze z USA, Europy, Kanady, Australii i Brazylii. W New World dostępne będą już w fazie zamkniętej bety polskie napisy z angielskim dubbingiem.

Do premiery tego MMORPG zostało już niewiele czasu. New World trafi na rynek 31 sierpnia 2021 r. Postępy wypracowane w fazie testów nie przeniosą się do pełnego wydania produkcji. Tytuł wymagać będzie tylko jednorazowej opłaty przy zakupie (bez comiesięcznej subskrypcji).

Źródło: https://www.newworld.com/en-us/tester-sign-up

Tagi: Amazon Game Studios New World