Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 17.07.2021 20:30
Cyberpunk 2077
3663V

Cyberpunk 2077 nadal ma problemy, ale społeczność wierzy w CD Projekt RED

Społeczność Cyberpunk 2077 wciąż tworzy komiczne statystyki związane z grą, ale jednocześnie wierzy, że CDPR ich nie zawiedzie w kwestii przyszłych aktualizacji.

Jak świetnie orientują się osoby interesujące się grami wideo, twórcy Cyberpunk 2077 co pewien czas udostępniali w sieci materiały przedstawiające przykładowo najniebezpieczniejszą dzielnicę w Night City. Fani po paru takowych infografikach zaczęli bawić się w przeróbkę i tworzyć własne statystyki stawiające CP2077 w złym świetle.

Najbardziej popularnym w tym temacie jest obecnie filmik, który znajdziecie dokładnie pod tym linkiem. Tak, jak już wspomniałem wyżej, jego głównym celem jest wywołanie śmiechu na twarzy innych osób, ale druga połowa materiału mobilizuje twórców do zaoferowania graczom dodatkowej, obiecanej i darmowej zawartości rozbudowującej historię najemnika o imieniu V.

Jak napisano w komunikacie, mimo rozmaitym przeciwnościom, społeczność wciąż wierzy w CD Projekt RED. Dajcie znać w sekcji komentarzy, czy Wy również do tej grupy należycie.

Źródło: https://www.thegamer.com/cyberpunk-2077-reddit-shares-a-message-to-the-cdpr-mocking-recent-cyberpunk-by-numbers-format/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 mem społeczność statystyki