Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 30.05.2012 21:15
Kontynuacja Unchained Blades w drodze
400V

Kontynuacja Unchained Blades w drodze

Unchained Blades (3DS, PSP) nie zostało jeszcze wydane USA (choć powinno się to stać niedługo), tymczasem Famitsu przyniosło zapowiedź kontynuacji. Tak jak w przypadku oryginału o muzykę postara się tu Nobuo Uematsu.

xxxxx

Kontynuacja nosi tytuł Unchained Blades Exiv i pojawi się na tych samych plaformach. W przypadku pierwszej części sztandarowym atutem podnoszonym przez mało znane studio FuRyu było zaangażowanie do prac czternastu ilustratorów, co ma miejsce także i w tym przypadku. Zobaczymy tu zatem osoby rysujące już na użytek takich tytułów jak Fire Emblem: Awakening, Rune Factory, Xenosaga, Legend of Heroes czy Etrian Odyssey.

 

Producentem gry będzie Toshio Akashi (Lunar), za reżyserę odpowiada natomiast Takeshi Hino (Grandia). Muzyczny motyw przewodni napisze Nobuo Uematsu, zaś o resztę muzyki zadba jego zespół Earthbound Papas.

 

Pierwszy materiał skupił się na nazwiskach, dlatego informacje o samym Exiv pozostają dość skąpe. Wiadomo, że scenariusz kręci się wokół wielkiej świątyni, która runęła z nieba na ziemię przed tysiącem lat, toteż gra nie będzie pewnie odbiegać od pierwowzoru tj. bycia dungeon crawlerem z silniejszym naciskiem na fabułę.

 

Więcej screenów możecie obejrzeć pod tym linkiem.

 

Tagi: 3ds nobuo uematsu playstation portable