Roger Żochowski Roger Żochowski 28.05.2012 13:17
Cenega "rezygnuje" z Uprising 44
1199V

Cenega "rezygnuje" z Uprising 44

Cenega dość mocno zaangażowała się w promocję pierwszej gry o Powstaniu Warszawskim, tym bardziej więc zaskoczeni jesteśmy notatką prasową jaka dziś pojawiła się na naszej skrzynce mailowej. Wy zapewne też będziecie.

xxxxx

 

FIRMA CENEGA NIE BĘDZIE WYDAWCĄ GRY

UPRISING 44 – POWSTANIE WARSZAWSKIE

 

 

28.05.2012, Warszawa – Na mocy wzajemnego porozumienia pomiędzy firmami Cenega i DMD Enterprise informujemy, iż firma Cenega nie będzie wydawcą gry Uprising44 – Powstanie Warszawskie. Powodem tej decyzji były odmienne wizje dotyczące gry i jej wydania.

 

„Uprising44 – Powstanie Warszawskie był jednym z naszych najważniejszych tytułów w tym roku. Na pewnym etapie współpracy pojawiły się jednak rozbieżne koncepcje dotyczące wydania gry, przez co wspólnie podjęliśmy decyzję o rozwiązaniu łączącej nas umowy. Równocześnie dziękujemy studiu DMD Enterprise za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia oraz sukcesów” - powiedział Marek Chyrzyński, dyrektor generalny firmy Cenega.  

 

„Kończymy współpracę w dobrych relacjach, dziękujemy firmie Cenega za wkład w promocję gry. O dalszych krokach związanych z Uprising44 – Powstanie Warszawskie poinformujemy w stosownym czasie” – dodał Michał Dziwniel, dyrektor zarządzający DMD Enterprise.

 

W sprawach związanych z grą Uprising44 – Powstanie Warszawskie prosimy kontaktować się bezpośrednio ze studiem DMD Enterprise.

 

 

Cóż, jak nie wiadomo o co chodzi, to przeważnie chodzi o pieniądze. A co Wy o tym wszystkim sądzicie?

Tagi: