Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.06.2021 16:50
Tactical Squad
666V

PlayWay chce mieć własne Rainbow Six? Zapowiedziano Tactical Squad

Rodzimy PlayWay ima się coraz różniejszych gatunków gier, przerzucając się powoli z wszelkiego rodzaju symulatorów na strategie ekonomiczne, survivale, a nawet strzelaniny pierwszoosobowe, tak jak imitujące markę Rainbow Six zapowiedziane właśnie Tactical Squad.

Nie ma co ukrywać, że rodzimy wydawca boryka się z coraz większymi problemami wizerunkowymi. zachowując przy tym niezmiennie wysokie wyniki finansowe i coraz lepszą sprzedaż swoich flagowych tytułów, do których ostatnio dołączyło The Tenants oraz Mr. Prepper. 

Firma nie poprzestaje jednak na tym i zapowiada produkcję w stylu starego Rainbow Six czy kultowego S.W.A.T. 4, czyli FPS-a w pracy w jednostce specjalnej pod nazwą Tactical Squad. Pierwszy zwiastun, stworzony oczywiście w typowy dla PlayWaya sposób (czyli udawania rozgrywki) prezentuje to jak miałaby wyglądać rzeczona propozycja w ruchu. Całość wygląda powiedzmy sobie otwarcie dość średnio, nawet jak na dzieło robione w Unreal Engine 4.

Głównymi przewijającymi się tu motywami są tu niestety tylko erotyka i pseudo aresztowania. Nie wiadomo zatem, czy gra będzie oferowała rozgrywkę single-player, multiplayer czy będzie w niej walka i tym podobne kwestie.

Tagi: playway Tactical Squad Tom Clancy's Rainbow Six: Siege