Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2021 14:37
Śniegu już nigdy nie będzie
598V

Śniegu już nigdy nie będzie na zwiastunie. Znamy datę premiery nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej

Na samym początku przyszłego miesiąca widzowie w naszym kraju zobaczą „Śniegu już nigdy nie będzie”. Najnowsza produkcja Małgorzaty Szumowskiej została zaprezentowana na zwiastunie i nawet poznaliśmy ostateczną datę premiery.

O „Śniegu już nigdy nie będzie” pisaliśmy już w zeszłym roku, ponieważ produkcja była polskim kandydatem do Oscara. Film nie zdołał pokonać wymagającej konkurencji, jednak zebrał już sporo pochwał i fani polskich historii powinni przygotować się na premierę.

Propozycja Małgorzaty Szumowskiej zadebiutuje w kinach 4 czerwca, więc z tej okazji możemy sprawdzić najnowszy zwiastun. Opowieść była już prezentowana na międzynarodowych festiwalach, a teraz nadszedł moment, by z przygodą zapoznała się szeroka publika.

Gwiazdą „Śniegu już nigdy nie będzie” został Alec Utgoff, którego mogliście zobaczyć w między innymi „Stranger Things”, ale w obsadzie znaleźli się także: Agata Kulesza, Maja Ostaszewska, Weronika Rosati, Katarzyna Fugura, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat i Krzysztof Czeczot.

Wytwórnia zapowiada historię jako „satyryczną opowieść na pograniczu magii i realizmu”. Zamierzacie wybrać się do kin?

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Śniegu już nigdy nie będzie trailer zwiastun