Roger Żochowski Roger Żochowski 25.05.2012 11:33
Piątki z PS Vita: 30 Minisów i 2 pełne gry!
1590V

Piątki z PS Vita: 30 Minisów i 2 pełne gry!

Zapowiada się kolejny, suto zastawiony w kody Piątek z PlayStation Vita. Tym razem wraz z polskich oddziałem Sony przygotowaliśmy dla Was 30 Minisów i dwie duże gry. Niniejszym rozpoczynam kolejne polowanie!

xxxxx

 

Na początek przypomnienie wszystkich zasad:
 

W każdy piątek do wygrania czekają na Was gry na PS Vita.


Tym razem będzie to 30 kodów na Minisy oraz dwie pełne gry. Kody na Minisy będziemy rozdawać co godzinę, w newsie, który pojawi się dzisiaj na PPE o godzinie 12:00. Obowiązuje tu zasada, kto pierwszy - ten lepszy. Kody widoczne w treści niusa będą do Waszej dyspozycji - kto pierwszy wykorzysta dany kod w PSN, ten zgarnie zawartość.


W przypadku dużych gier zadanie jest już nieco trudniejsze. Waszym celem będzie odnalezienie w treści wybranego newsa na PPE wizerunku Sackboya (takiego jak na obrazku obok) zdradzającego hasło dnia. Hasło należy jak najszybciej przesłać na maila konkurs@psxextreme.pl (w temacie wpisujemy "Piątki z PS Vita + hasło") - pierwszy prawidłowy mail wygrywa pełną grę, a o zwycięzcy poinformujemy w treści newsa. Weźcie jednak pod uwagę, że Sackboy może pojawić się w dowolnych newsach z piątku (także tych wcześniejszych).


Trzeba być więc czujnym, bowiem w dniu dzisiejszym Sackboye będą dwa, a co za tym idzie  dwie gry i dwa hasła dnia.

 


30 x Coconut Dodge (Minis)


W dniu dzisiejszym do zgarnięcia czeka 30 kodów na Coconut Dodge (Minis). Przypominam, że stosowny news, w którym będziemy rozdawać kody, pojawi się na PPE o godzinie 12:00.

 

 

Kod na pełną wersję ModNation Racers!


Waszym drugim celem jest jak co tydzień odnalezienie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku Sackboya, który poda Wam "hasło dnia". Pierwsze dwie osoby, które prześlą je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry ModNation Racers.


Poznaj przezabawne wyścigi gokartów.

  • Ścigaj się, korzystając z rozwiniętych funkcji PS Vita w grze ModNation Racers: Roadtrip.
  • Zdobywaj punkty ModMiles, odwiedzając prawdziwe lokacje, wysyłaj zdjęcia znajomym za pośrednictwem serwisów Facebook lub Twitter i sprawdzaj swoje miejsce w rankingach dla każdej z lokacji. 
  • Korzystając z ekranu dotykowego, możesz kreślić trasy, dzięki tylnemu panelowi dotykowemu możesz manipulować ukształtowaniem terenu, z kolei funkcja przeciągania i upuszczania elementów pozwala tworzyć własne Modsy i Go-karty, a potrząsając PS Vita możesz wyczyścić utworzone elementy lub dobrać je losowo.

 

 

Kod na pełną wersję Reality Fighters!


Dzisiaj wyjątkowo macie jeszcze trzeci cel. Odnalezienie w treści jednego z newsów na PPE wizerunku drugiego Sackboya, który poda Wam "drugie hasło dnia". Ten kto pierwszy prześle je na maila konkurs@psxextreme.pl zostanie nagrodzony pełną wersją gry Reality Fighters. Jak zapewne zauważyliście w poprzednich odsłonach Piątków z PS Vita, hasło zawsze powiązane jest z w jakiś sposób z daną produkcją, więc bez problemu odgadniecie jakiej gry tyczy się hasło podane przez jednego z dwóch Szmaciaków. Powodzenia!


Walcz we własnej osobie wszędzie, gdzie jesteś, i o każdej porze — dzięki PS Vita.

  • Tocz bitwy w prawdziwym świecie korzystając z rzeczywistości rozszerzonej — wybierz miejsce, wyceluj w nie swój system PS Vita i zacznij zabawę!
  • Wygraj walkę, aby przejąć postać przeciwnika, po czym stwórz kolekcję najbardziej zakręconych zawodników, jakich kiedykolwiek widziano.
  • Zdjęcia z walki możesz przesłać do serwisu Facebook, możesz też odblokować nowe style walki, bronie i kostiumy, a także udostępnić swoich zawodników, zdjęcia i przedmioty znajomym korzystającym z usługi lokalizacyjnej „near" systemu PS Vita.

 

Tagi: piątki z ps vita playstation vita Polska