Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.05.2021 17:16
The Sims 4: Wystrój marzeń
796V

The Sims 4 Wystrój marzeń. Electronic Arts zapowiada kolejny dodatek

Czwarta odsłona kultowych Simsów obchodzić będzie w tym roku już siódme urodziny, a mimo wszystko deweloperom nie śpieszy się jeszcze do zaprezentowania nam kolejnej odsłony marki. Zamiast tego już niebawem otrzymamy kolejne DLC poszerzające zawartość wielkiego hitu.

Electronic Arts dodaje do The Sims 4 coraz więcej ciekawej zawartości z nowymi i ekscytującymi zawodami, obiektami do dekoracji czy drobnymi mechanikami. 

Po serii mniejszych rozszerzeń z kategorii Kolekcji oraz Akcesoriów, deweloperzy w końcu serwują nam porządne DLC będące Pakietem rozgrywki pod nazwą Wystrój marzeń. Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami już 1 czerwca na wszystkich platformach jednocześnie zadebiutuje wspomniany powyżej dodatek, dzięki któremu wcielimy się w profesjonalnego dekoratora wnętrz.

W ramach naszej nowej pracy będziemy musieli zaprzyjaźnić się z klientami, poznać ich upodobania, wynegocjować odpowiednią stawkę za pracę, wspólnie dobrać koncepcję na przemodelowanie wnętrz no i ostatecznie zabrać się do pracy. Z brzydkich i niefunkcjonalnych pomieszczeń możemy zrobić prawdziwe cuda architektury wnętrz i piąć się w górę po szczeblach kariery. Zagracie?

Tagi: DLC dodatek Electronic Arts Maxis The Sims 4 The Sims 4: Wystrój marzeń