Przemysław Małecki Przemysław Małecki 24.05.2012 23:06
DiRT Showdown z nowym wydawcą
338V

DiRT Showdown z nowym wydawcą

Do tej pory CD Projekt odpowiadało za dystrybucje gier Codemasters, które przejęło prawa od firmy LEM. Dziś dowiedzieliśmy się, że nastąpiła zmiana wydawcy i nowym partnerem Codemasters będzie w naszym kraju firma Techland. 

xxxxx

Techland, oficjalny partner firmy Codemasters w Polsce,  z przyjemnością informuje, że już na początku czerwca wprowadzi na rynek Dirt Showdown. Gra zostanie wydana na wszystkich platformach. Cena sugerowana wersji PC to 119,90 zł, Xbox360 i PS3 199,90 zł.

 
Światowa premiera gry jest już w toku. Rodzimi gracze zapoznają się z tytułem z małym opóźnieniem, ale już na początku czerwca będą mogli cieszyć się nowym DIRT’em i to w rewelacyjnych cenach. 
 
„Bardzo się cieszymy, że możemy udostępnić polskim graczom tak mocny tytuł, jakim jest Dirt Showdown. Techland specjalnie postarał się o atrakcyjne ceny dla rodzimych graczy, szczególnie zważając na fakt, że firma Codemasters planuje bardzo mocno zaangażować się w gry wyścigowe, tworząc zupełnie nową markę Codemasters Racing. Zależy nam na tym, aby nasi gracze otrzymywali produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Szczególnie, że nowy DiRT, jako pierwsza gra z serii, oferować będzie dostęp do sieciowej platformy Racenet.” – komentuje Anna Anisimowicz Publishing PR Manager firmy Techland.  
 
Gra jest spinoff`em znanej i cenionej serii DIRT od Codemasters. Tytuł skierowany jest do wszystkich fanów poprzednich odsłon DiRTów, ale również osób lubiących efektowne kraksy, ostre zagrywki i rozpychanie się na torach. Wyścigi ujęte zostały w kolorowej i efektownej oprawie graficznej, przy akompaniamencie eksplozji oraz tryskającego na ekran monitora oleju. Gracz podczas wyścigu zdobywa punkty doświadczenia, które może otrzymać za zdobyte miejsce w wyścigu, jak również zniszczenie przeciwników, czy ostre zagrywki na torze.
 
„Technicznie gra prezentuje się bardzo okazale – grafika, oraz efekty świetlne stoją na najwyższym poziomie. Warto też zwrócić uwagę na udźwiękowienie. Podczas wyścigów towarzyszą nam znane utwory popularnych wykonawców światowej klasy, które idealnie wpisują się w klimat produkcji.” – dodaje Anisimowicz.
 
Nowy tytuł Codemasters oferuje multiplayer split screen, wyścigi on-line dla 8 graczy oraz emocjonujący, pełen ostrej walki tryb single player. Swoimi osiągnięciami gracze mogą się dzielić  z przyjaciółmi, dzięki integracji gry z youtube.com. Dirt Showdown, podobnie jak jej poprzedniczki, cechuje dynamizm oraz nietuzinkowe podejście do offroadowych rajdów samochodowych. Do gry dorzucono znany z poprzedniej części, tryb ”Gymkhana”, polegający na driftowaniu po torze pełnym przeszkód, a także wyścigi potężnych ciężarówek Baja. 
 
Podczas rozgrywki gracze mają okazję ścigać się na zatłoczonych ulicach Miami, Londynu, San Francisco czy Tokio, w każdych warunkach pogodowych.
 
 

Tagi: dirt showdown Techland

Nie przegap