Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2021 20:02
Returnal x Housemarque
690V

Returnal z ciekawą prezentacją rozgrywki. Twórcy tłumaczą założenia gry

Housemarque nie kończy z promocją Returnal. Gra dostępna wyłącznie na PlayStation 5 doczekała się ciekawego materiału, na którym dwójka pracowników studia przedstawia najważniejsze elementy produkcji. Materiał w przyjemny sposób przypomina o „cyklach”.

Twórcy Returnal w tym tygodniu zaprezentowali kolejną aktualizację, która usuwa najnowsze błędy, ale studio wciąż nie zapewniło oczekiwanej przez niektórych opcji zapisu. Mimo to wielu graczy cieszy się tytułem i nawet pojawiają się speedruny – jeden z entuzjastów „szybkiej” rozgrywki ukończył grę w mniej niż 5 minut.

Housemarque nie kończy z promocją pozycji i Harry Krueger (dyrektor kreatywny) oraz Mikael Haveri (dyrektor marketingu) postanowili w fińskich okolicznościach przyrody opowiedzieć graczom o założeniach pozycji. Przedstawiciele studia opowiadają o cyklu, pochylają się nad niektórymi kwestiami dotyczącymi fabuły czy też opowiadają o samej pętli – trzeba przyznać, że pokazują to w naprawdę ciekawy sposób.

Studio dopiero po premierze zdecydowało się opublikować ten materiał, co w zasadzie jest zaskakujące, bo mam wrażenie, że film w dobry sposób przedstawia Returnal i mógłby skłonić niezdecydowanych do pozycji.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/05/stylish_returnal_promo_brings_the_ps5_games_cycle_to_the_real_world

Tagi: Housemarque Returnal Sony Interactive Entertainment