Iza Łęcka Iza Łęcka 21.05.2021 07:42
Red Dead Redemption 2 VR
1503V

Red Dead Redemption 2 VR wygląda ekscytująco. Gracz przenosi pozycję Rockstar do wirtualnej rzeczywistości

Oficjalnie Rockstar nie jest zainteresowany zaoferowaniem pełnego trybu VR do Red Dead Redemption 2, jednak to nie zraża twórców modów. Luke Ross wziął sprawy w swoje ręce, dzięki czemu powstaje modyfikacja, która już teraz spotyka się ze sporym entuzjazmem.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najlepszych pozycji ostatnich lat, która nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem. Systematycznie słyszymy o modyfikacjach wpływających na oprawę produkcji lub emocjonujących sytuacjach, do których dochodzi w świecie gry.

Twórca GTA5 R.E.A.L VR postanowił zająć się kolejnym IP Rockstar i opublikował modyfikację nazwaną RDR2 R.E.A.L VR. Dzięki pracy Luke'a Rossa możemy od początku do końca zapoznać się z Red Dead Redemption 2 w goglach VR. Twórca aktualnie nie zadbał o wsparcie kontrolerów do wirtualnej rzeczywistości, więc podczas rozgrywki niezbędne jest wykorzystywanie standardowych padów, jednak jego projekt nie bez powodu zbiera pochwały.

Śmiało można stwierdzić, że Ross zawodowo zajmuje się tworzeniem modów, gdyż swego czasu rzucił on inną pracę i skupił się na rozwijaniu kolejnych pomysłów. Dlatego też jest to jeden z powodów, dla których RDR2 R.E.A.L VR nie jest bezpłatny – dostęp do plików otrzymają patroni, którzy zapłacą 10 dolarów. W tej cenie (miesięczny dostęp) możecie liczyć na pomoc przy instalacji oraz możliwość sprawdzenia wszystkich następnych prac.

RDR2 R.E.A.L VR nadal znajduje się we wczesnym dostępie, choć użytkownicy mogą oczekiwać, że przy odpowiednim wsparciu Luke Ross będzie rozwijał inicjatywę.

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/79495/this-mod-will-let-you-play-red-dead-redemption-2-in-vr/index.html

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two