Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2021 18:16
Call of Duty Warzone z bardzo drogimi skinami - Rambo i John McClane
2217V

Call of Duty Warzone z bardzo drogimi skinami. Rambo i John McClane zaskakują cenami

W Call of Duty Warzone pojawiły się tematyczne zestawy z kultowymi bohaterami, ale raczej tylko najwięksi entuzjaści kina lat 80. zdecydują się na ich zakup. Rambo i John McClane kosztują zaskakująco dużo.

Activision bardzo długo wstrzymywało się z wrzucaniem do Call of Duty gościnnych żołnierzy, ale od dzisiaj gracze mogą wskoczyć do Werdańska jako „bohaterowie kina akcji lat 80.”. Rambo i John McClane są już w produkcji, ale skiny występują jedynie w zestawach oraz można je zdobyć jedynie wydając pieniądze – nie odblokujecie ich przez granie.

Postacie otrzymały pakiety składające się z skórki na broń, finisherów, zegarków czy też emblematów i pojedynczy zestaw został wyceniony na 2400 punktów Call of Duty, czyli dokładnie 84 zł. W rezultacie gracze muszą wydać 168 zł, by zebrać dwóch promowanych właśnie bohaterów.

Możemy mieć pewność, że wielu fanów Call of Duty zdecyduje się kupić skórki, czym pewnie zachęcą Activision do wrzucania kolejnych znanych postaci do swoich strzelanek. Wyniki korporacji (+72% wzrost przychodów rok do roku) potwierdzają, że firma doskonale wie, jakich zawartości chcą jej odbiorcy.

Poniżej możecie sprawdzić, jak prezentują się wspomniane pakiety. Wcześniej pokazywaliśmy zwiastun nowości z Call of Duty Warzone.

Call of Duty Warzone -  Rambo i John McClane - 1

Call of Duty Warzone -  Rambo i John McClane - 2

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-05-20-if-you-want-rambo-and-john-mcclane-in-call-of-duty-warzone-and-black-ops-cold-war-expect-to-spend-gbp33-58-worth-of-cod-points

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward john McClane rambo