Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.05.2021 13:27
Frozenheim. Polska gra o wikingach ląduje w sprzedaży. Gameplay i ambitne plany rozwoju
695V

Frozenheim. Polska gra o wikingach ląduje w sprzedaży. Gameplay i ambitne plany rozwoju

Jeszcze dzisiaj dojdzie do premiery polskiej gry strategicznej Frozenheim, w której zajmujemy się rozbudową wioski wikingów.

Wygląda na to, że polskie studio Paranoid Interactive naprawdę się postarało. Pierwsze sygały od osób, które miały już okazję pograć we wstępną wersję tego city buildera połączonego z wojennym RTS-em, są pozytywne. Frozenheim za 3 godziny zostanie "odblokowany" w sprzedaży na Steam i wtedy przekonamy się, co tak naprawdę jest warta ta przygoda wikingów.

Co warto podkreślić - to dopiero początek drogi Frozenheim. Gra będzie od dzisiaj dostępna we Wczesnym Dostępie. Ta fuzja city buildera z RTS-em dorobi się jeszcze wielu nowości. Opowiedzieli o tych dodatkach już szerzej deweloperzy, przedstawiając plany rozwoju gry.

Już w czerwcu Froznheim dorobi się aktualizacji wprowadzającej nowe jednostki (druidów, niedźwiedzie). W lipcu dostaniemy nowe tryby (tryb swobodnej budowy i Przetrwanie. Z kolei sierpień przyniesie rozwinięcie mechaniki bitewnej i nowe jednostki, a wrzesień świeże budynki obronne. Być może już pod koniec roku tytuł opuści fazę Early Access.

Poniżej czekają na was materiały wideo z Frozenheim (zwiastun i trochę gameplayu).


Źródło: https://polskigamedev.pl/frozenheim-drakkary-gotowe-do-abordazu-wikingowie-obieraja-kurs-na-przyszlosc/
https://store.steampowered.com/app/1134100/Frozenheim/

Tagi: frozenheim polska