Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2021 14:49
The Forgotten City
671V

The Forgotten City na rozgrywce. Gameplay pokazuje wielką produkcję stworzoną na podstawie moda do Skyrima

The Forgotten City został zaprezentowany na dłuższej rozgrywce, która w dobry sposób wprowadza zainteresowanych do starożytnego Rzymu. Gracze w tym wypadku zmierzą się z zagadkowym morderstwem.

The Forgotten City to bardzo ciekawa propozycja, która powinna szczególnie zainteresować fanów Skyrima, ponieważ tytuł był pierwotnie modem do produkcji Bethesdy. Pozycja została jednak znacząco rozbudowana i autorzy postanowili stworzyć na jej podstawie pełnoprawną grę.

Twórcy w kwietniu zapowiedzieli, że latem odbędzie się premiera i ujawnili nawet konsolowe wydanie – nadal nie otrzymaliśmy ostatecznej daty debiutu, ale możemy sprawdzić najnowszy fragment rozgrywki.

Gameplay to wstęp do wydarzeń, który w przystępny sposób przedstawia Steven Kelly. Aktor głosowy zaangażowany w projekt opowiada o akcji, a gracze mają okazję zobaczyć, jak wygląda ostateczna wersja produkcji.

Akcja The Forgotten City została umiejscowiona w starożytnym Rzymie, gdzie naszym zadaniem będzie rozwiązanie tajemniczego morderstwa. Twórcy skorzystają z pętli czasu i pozwolą nam powtarzać niektóre fragmenty opowieści, by lepiej zrozumieć przygodę i móc przygotować się na kolejne zdarzenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Modern Storyteller The Forgotten City