Iza Łęcka Iza Łęcka 17.05.2021 11:04
PS5 + Returnal + Dirt 5
2121V

PS5 w 5 różnych zestawach. Ciekawe pakiety dla wielu graczy

PS5 ponownie zawitało w sprzedaży - tym razem gracze mogą sięgnąć po specjalny pakiet składający się między innymi z Returnal. Najnowsza gra przygotowana na zlecenie Sony została dodana do rozbudowanego kompletu.

Nowa generacja Sony cieszy się ogromną popularnością, dzięki czemu niemal wszystkie propozycje w sklepach z elektroniką wyprzedają się w ciągu kilkunastu minut. Japończycy zapewniają o nieustannych pracach nad zwiększeniem ilości produkowanych konsol, choć oficjalnie przyznają, że przez najbliższe miesiące gracze nadal będą doświadczać problemów z dostępem do sprzętu.

Najnowsza oferta zaproponowana w Media Expert została wyceniona na 3199 złotych, a w pakiecie oprócz konsoli klienci zyskują roczny abonament PS Plus oraz dwie pozycje - Returnal i DiRT 5. Pomimo bardzo dobrego odbioru produkcji Housemarque ze strony graczy, część sympatyków konsolowej rozgrywki kierowało prośby do deweloperów o dodanie funkcji zapisów. Fińskie studio przygląda się sprawie, lecz nadal nie podjęło wiążącej decyzji i zachęca społeczność do mierzenia się z wyzwaniami, które wśród wielu odbiorców wywołują niemałą frustrację.

Nawiązując do tematu gier debiutujących na PS5, warto przypomnieć, że zgodnie z zapewnieniami Hermena Hulsta zespoły SIE Worldwide Studios pracują nad przeszło 25 tytułami, a kolejne atrakcje przygotowują również zewnętrzni partnerzy Sony.

[Aktualizacja #1]

Pojawiły się nowe zestawy:

PS5:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/playstation-5-dostepne-w-polskich-sklepach-zestawy-z-konsola-ps5-od-271999-zl-2/

Tagi: PlayStation playstation 5 ps5 Sony