Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2021 08:30
Nintendo Switch nowe gry
1452V

Nintendo Switch nie pozwoli się znudzić? Prezes firmy zapowiada "mnóstwo nowych premier"

Choć w ostatnim czasie zdecydowanie brakowało licznych gier, które mogłyby przyciągać do Nintendo Switch nowych graczy, ci wciąż się pojawiali. Prezes Nintendo obiecuje, że zamierzają dostarczać nowe tytuły, aby dalej zachęcać odbiorców. 

Nintendo Switch cały czas nie przestaje zaskakiwać i bez wątpienia może imponować wynikami, jakie udaje się osiągnąć. Dość powiedzieć, że pomimo faktu, iż firma również ucierpiała z powodu braków podzespołów (w wyniku pandemii), wciąż udało się osiągnąć rekordowe rezultaty. I na pewno pozwala to patrzeć władzom w przyszłość z optymizmem i planować naprawdę długoterminowo. 

I zdaje się, że rzeczywiście zamierzają to robić. W Internecie pojawił się bowiem bardzo interesujący zapis sekcji pytań i odpowiedzi, w którym wziął udział prezes Nintendo, Shuntaro Furukawa. Poruszono tam oczywiście masę tematów związanych z finansami firmy i jej rozwojem, ale dla nas najważniejsza jest oczywiście sama kwestia gier i tego, jak wszystko ma wyglądać. A zapowiada się dobrze

Wiele nowych tytułów zostanie wydanych w tym roku podatkowym - począwszy od pierwszego kwartału - co naszym zdaniem pomoże stale poszerzać grono konsumentów grających na Nintendo Switch. Zarówno o tych, którzy nie grali na Nintendo Switch od jakiegoś czasu oraz tych, którzy będą zupełnie nowi.

Pozostaje więc mieć nadzieję, że plany się ziszczą, a my w najbliższych 12 miesiącach dostaniemy prawdziwy zalew głośnych hitów od Nintendo. Wiemy przecież, że trwają prace nad sequelem The Legend of Zelda: Breath of the Wild, a prawdopodobnie pojawią się również nowe gry z serii Mario oraz Donkey Kong. Może być naprawdę ekscytująco! 

Źródło: https://nintendosoup.com/nintendos-president-promises-that-many-new-software-titles-will-be-released-this-fiscal-year/

Tagi: Nintendo nintendo switch Nowe gry Switch