Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2021 17:59
Epic Games - gry za darmo
1685V

Epic Games szykuje grę niespodziankę. Od dzisiaj pobieramy The Lion's Song

Epic Games potwierdziło przygotowanie gry-niespodzianki dla klientów Epic Games Store. Zainteresowani wkrótce pobiorą większą produkcję, a dzisiaj możemy wrzucić do kolekcji The Lion's Song.

Epic Games ponownie zdecydowało się zaprezentować tajemniczą bramę, która pojawia się na profilu korporacji oraz w samym sklepie przed opublikowaniem większych produkcji. W swoim czasie po zaprezentowaniu identycznej grafiki korporacja zaoferowała graczom między innymi GTA 5. Teraz nie możemy mieć pewności, co nadciąga, ale wiele na to wskazuje, że w przyszłym tygodniu w katalogu pojawi się kolejna ciekawa propozycja.

Oferta zostanie przedstawiona za 6 dni:

Natomiast dzisiaj możemy pobrać The Lion's Song, czyli narracyjną przygodówkę, która zaprowadza graczy do Austrii z początku XX wieku. Twórcy ze studia Mi'pu'mi Games przedstawili historie trzech kreatywnych osób – jest to młoda kompozytorka, wynalazca oraz matematyczka.

Tytuł w 2016 roku zebrał oceny na poziomie 77%, ale warto zwrócić uwagę, że podstawowe ukończenie opowieści trwa w tym wypadku zaledwie 2 godziny. Chcąc jednak poznać wszystkie sekrety pozycji – spędzicie w tytule ponad 16 godzin.

 

Źródło: Twitter: EpicGames

Tagi: Epic Games gry za darmo promocja