Iza Łęcka Iza Łęcka 13.05.2021 12:47
Weedcraft Inc
722V

Weedcraft Inc zmierza na konsole! Uprawą marihuany zajmiemy się na PS5, PS4, XSX|S, XOne i Switchu

Już wkrótce kolejni gracze zapoznają się z Weedcraft Inc. Klabater potwierdził nawiązanie współpracy z dużym amerykańskim wydawcą i zamierza wrzucić strategię podejmującą kwestię uprawy marihuany na konsole Sony, Microsoftu, a także Nintendo.

Weedcraft Inc zadebiutował w 2019 roku wyłącznie na komputerach osobistych, jednak sytuacja ta ulegnie zmianie w ciągu następnych miesięcy. Produkcja opracowana przez Vile Monarch zostanie udostępniona liczniejszej grupie graczy – Klabater podpisał umowę z Devolver Digital, na mocy której produkcja trafi na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha.

Michał Gembicki, Joint-CEO w Klabaterze, zapowiedział współpracę następującymi słowami:

„Podpisanie umowy z tak uznanym wydawcą i producentem jak Devolver postrzegam jako kolejny ważny krok w rozwoju naszej działalności. Nie ukrywam, że działania amerykańskiego publishera zawsze stanowiły dla nas cenne źródło inspiracji i wzór, który bardzo chcielibyśmy kiedyś doścignąć. Dołożymy wszelkich starań, by w Weedcraft Inc grało się na konsolach fantastycznie. To dla nas kwestia prestiżowa - tym bardziej, że ten tytuł świetnie wpisuje się w specjalizację naszej firmy - tycoony wzbogacone o elementy narracyjne”.

Klabater postanowił zadbać nie tylko o wydanie cyfrowe, ale również możliwość postawienia pudełek z Weedcraft Inc na półkach. Wkrótce powinniśmy poznać wszystkie szczegóły dotyczące nowej edycji.

Warto przypomnieć, że Weedcraft Inc to intrygujące połączenie fabularnej gry z tycoonem, który zagłębia się w świat produkcji oraz sprzedaży marihuany. Swego czasu tytuł wywołał sporo kontrowersji, wpisując się w dyskusję na temat dostępności marihuany. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy gry:

  • Zawiera bogaty w ustawienia Tryb Piaskownicy, trzy obszerne scenariusze oraz ułatwiony Tryb Wyluzowany.
  • Wnikliwe przedstawienie kontrowersyjnego tematu.
  • Dopilnuj ekonomicznego rozkwitu twojego biznesu.
  • Wybory kształtują świat gry, postacie o różnych motywach, historie opowiedziane szczerze i z humorem.
  • Dobierz odpowiedni sprzęt aby zwiększyć wydajność i przejmij kontrolę nad każdym aspektem swojej uprawy. Dostosuj odżywianie, podlewaj i przycinaj swoje rośliny. Możesz nawet tworzyć nowe odmiany!
  • Zmieniaj prawo, społeczeństwo oraz sposób, w jaki świat postrzega twój produkt.
  • Graj według zasad, łam je, albo tylko trochę nagnij. W Weedcraft Inc moralność jest względna.
  • Zatrudniaj i zwalniaj pracowników, przeszkadzaj konkurencji i wymiarowi prawa z użyciem arsenału brudnych sztuczek. Albo trzymaj swoich wrogów blisko i zaprzyjaźnij się z nimi, wybór należy do ciebie.

Źródło: Informacja prasowa: Klabater

Tagi: Devolver Digital Vile Monarch Weedcraft Inc