Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2021 17:30
The Forever Purge
845V

The Forever Purge na zwiastunie. Szykuje się kolejna krwawa historia

Nikt nie będzie bezpieczny, gdy noc oczyszczenia nie zostanie zakończona, a grupa ludzi będzie chciała kontynuować swoją krwawą grę. „The Forever Purge” dobrze przedstawia nową historię, która rozwija znaną koncepcję – teraz akcja nie zakończy się tak szybko.

Seria „Noc oczyszczenia” jest wciąż rozwijana i już 23 lipca odbędzie się premiera „The Forever Purge”. Film w reżyserii Everardo Valerio Gouta („Snowpiercer”, „Terror”, „Mars”) to kontynuacja znanych wydarzeń, jednak tym razem akcja nie będzie trwać zaledwie 24 godziny. Grupa szaleńców będzie chciała kontynuować czystkę i właśnie na tym skupi się najnowszy film.

James DeMonaco („Noc oczyszczenia”, „Noc oczyszczenia Anarchia”, „Noc oczyszczenia: Czas wyboru”, „Pierwsza noc oczyszczenia” i serial „Noc oczyszczenia”) zadbał o nową historię, więc widzowie mogą mieć pewność, że w tym wypadku wydarzenia będą ponownie na równym poziomie – w końcu scenarzysta jest z serią od samego początku.

Pierwszy zwiastun „The Forever Purge” wygląda przyzwoicie i pewnie znajdą się sympatycy tego coraz to większego uniwersum, którzy z wielką przyjemnością zapoznają się z nową historią – wiele na to wskazuje, że otrzymamy tutaj „więcej tego samego”.

Przeczytajcie naszą recenzję „Pierwszej nocy oczyszczenia”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: The Forever Purge trailer zwiastun