Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2021 15:28
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
741V

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 bez tajemnic. CI Games prezentuje gameplay i ujawnia szczegóły gry

CI Games przygotowuje się na premierę Sniper Ghost Warrior Contracts 2, więc z tej okazji studio przygotowało przeładowany szczegółami materiał. Twórcy zbierają konkrety i pozwalają spojrzeć na sporo fragmentów rozgrywki.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 zadebiutuje już na początku przyszłego miesiąca i choć produkcja nie trafi na PlayStation 5, to jednak posiadacze innych platform mogą bez problemu szykować się na premierę. Twórcy przygotowują zainteresowanych na strzelanie i deweloperzy właśnie zaprezentowali materiał podsumowujący informacje o grze.

W najnowszej pozycji rodzimego studia otrzymamy dostęp do zróżnicowanego sprzętu i choć główny bohater jest mistrzem w opanowaniu snajperek, to jednak podczas wykonywania misji możemy skorzystać także z przykładowo strzelby, łuku czy też noża. CI Games zapewni personalizację broni, a nawet pozwoli na wykorzystywanie różnych gadżetów, które umożliwią nam w lepszy sposób eliminować grupy przeciwników.

CI Games ponownie podkreśla, że w Sniper Ghost Warrior Contracts 2 najbardziej skuteczne jest strzelanie w głowę rywali... I trzeba przyznać, że jest to również efektowne. Twórcy pozwolą nam spojrzeć na kilka krwawych scen.

Zamawiający grę przed premierą otrzymają darmowe, cyfrowe dodatki:

  • Marcus Tactical - lekki i stabilny karabin snajperski
  • Pistolet wabiący FF-45 ACP - specjalna broń boczna z amunicją wabiącą
  • Rock AS100 - strzelba z magazynkiem na amunicję łowiecką lub śrut
  • Skórka Blue Servers
  • Skórka Warning Stripes

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - preorder

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: CI Games gameplay Sniper: Ghost Warrior Contracts 2