Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 20:24
Overwatch 2
630V

Overwatch 2 z wielką prezentacją trybu PVP. Blizzard jeszcze w maju przedstawi zmiany w grze

Blizzard nie zamierza czekać do kolejnego BlizzConline z prezentacją Overwatch 2. Sieciowa strzelanka jeszcze w maju zostanie przedstawiona szerokiej publice i w tym wypadku możemy liczyć na długi pokaz. Twórcy skupią się na zmianach w rywalizacji PVP.

Blizzard nie był gotowy, by zaprosić graczy na wielką prezentację Overwatch 2 na BlizzConline i z tego powodu otrzymaliśmy jedynie materiał zza kulis. Twórcy chcą jednak opowiedzieć o nowych szczegółach gry i Aaron Keller (nowy reżyser) zapowiedział właśnie prezentację.

20 maja odbędzie się pokaz, który skupi się wyłącznie na rozgrywce PVP – deweloperzy dotychczas nie opowiadali o tym trybie, a jak wiadomo Blizzard zdecydował się połączyć serwery dwóch odsłon: Overwatch 2 i Overwatch.

Wydarzenie będzie największą prezentacją Overwatch 2 od czasu ujawnienia tytułu, ponieważ show ma trwać aż 2 godziny. W tym czasie poznamy najważniejsze zmiany przygotowane przez zespół z Blizzarda.

Twórcy chcą pokazać nie tylko nowe mapy, ale również „ożywienie głównego doświadczenia Overwatch”, więc najwidoczniej szykuje się kawał ciekawego show. Możemy również potwierdzić, że 24 maja odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, podczas której Blizzard będzie rozmawiał na temat strzelanki ze społecznością.

Źródło: https://www.ign.com/articles/overwatch-2-two-hour-gameplay-livestream-coming-this-month

Tagi: Blizzard Entertainment Overwatch Overwatch 2