Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 17:23
Assassin's Creed Valhalla Gniew druidów
2408V

Wiedźmin uczy wikingów, czyli CD Projekt RED przygotowuje graczy na dodatek do Assassin's Creed Valhalla

Już w tym tygodniu w Assassin's Creed Valhalla pojawi się fabularny dodatek, który pozwoli graczom poznać nową historię oraz zainteresowani zmierzą się z kolejnymi przeciwnikami. Sytuację wykorzystuje CD Projekt RED – twórcy Wiedźmina wysłali kilka rad dla fanów IP od Ubisoftu.

Ubisoft potrzebował więcej czasu na dopracowanie Gniewu druidów, czyli pierwszego, fabularnego dodatku do Assassin's Creed Valhalla, ale historia zadebiutuje już w najbliższy czwartek. Twórcy postanowili przypomnieć graczom o rozszerzeniu i sytuację wykorzystał CD Projekt RED.

Ubisoft przedstawił jedną z postaci, na którą natrafimy w Assassin's Creed Valhalla i bohater nie bez powodu przypadł do gustu fanom Wiedźmina. CD Projekt RED postanowił przedstawić kilka rad, by pokonać rywala:

Trzeba przyznać, że deweloperzy w świetny sposób wykorzystali okazję, by przypomnieć o swoim wielkim IP.

Warto dodać, że Ubisoft potwierdził istotny szczegół – Gniew druidów pozwoli poznać wątek związany z byłym władcą Irlandii. Flann Sinna sprawował władzę w latach 879-916, ale główny wątek z Assassin's Creed Valhalla rozpoczyna się w 873 roku, co na pewno zostanie odpowiednio wplecione w główny fabułę dodatku.

Źródło: Twitter: assassinscreed

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed Valhalla Ubisoft wiedźmin