Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 15:08
PS Plus - PS4 / PS5
806V

PS Plus na świetnej reklamie live-action. Sony zachęca do usługi i rywalizacji

Sony zachęca graczy do PS Plus za pomocą nowej reklamy live-action. Na materiale zobaczycie rywalizację dwóch kobiet, które mierzą się w różnych tytułach – to wszystko jest możliwe dzięki usłudze japońskiej korporacji.

Sony od kilku miesięcy systematycznie oferuje świetne gry w ramach abonamentu PlayStation Plus, ale korporacja postanowiła przypomnieć o istotnej funkcji usługi – dzięki PS Plus możemy brać udział w sieciowych spotkaniach. Najnowsza reklama przypomina o możliwości rozgrywania pojedynków ze znajomymi i uczestniczenia w rywalizacji.

Możemy podejrzewać, że promocja na PlayStation Plus pojawi się podczas ogłoszonego właśnie PlayStation Days of Play 2021, ale na szczegóły musimy zaczekać. Korporacja jednak w dobry sposób przypomina o swojej propozycji i pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy skorzystają z potencjalnej oferty.

Warto pamiętać, że aktualnie w bibliotece PS Plus znajdziecie między innymi Battlefield 5, ale już za dwa tygodnie poznamy listę pozycji przygotowanych przez Sony na czerwiec.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation plus ps plus ps4 PS5 Sony