Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 14:24
Droga Szamana. Etap 5: Szachy Karmadonta
362V

Droga Szamana. Etap 5: Szachy Karmadonta wkrótce trafi do księgarń. Fani poznają kolejną część historii

Jeszcze w maju fani „Drogi Szamana” otrzymają możliwość zapoznania się z kolejną historią z gatunku LitRPG. Zainteresowani ponownie będą towarzyszyć Dmitrijowi Machanowi, by poznać jego następną przygodę. Poznajcie informacje o „Szachach Karmadonta”.

„Droga Szamana” rozgrzewa fanów młodego gatunku LitRPG, ponieważ zainteresowani mogą przeżywać niezwykłe historie Machana. Wydawnictwo Insignis kontynuuje jego historie i już 19 maja w polskich księgarniach znajdziecie „Droga Szamana. Etap 5: Szachy Karmadonta”.

„Machan myśli zapewne, że po ostatniej niespodziewanej lawinie wydarzeń jego życie w Barlionie potoczy się utartymi koleinami. Przecież ucichły już wichry Mrocznego Lasu, zamek Altameda ma swojego właściciela, a Gieranika, cóż… Ten jak knuł, tak knuje.

Tylko czy Machana zadowoliłoby takie przewidywalne życie? Skądże! Szykujcie się więc na nowe perypetie, potwory i lochy. Będzie ciekawie – Najwyższy Szaman nie znosi przecież codziennej, mozolnej harówki. Potrzebuje też ucznia. Ma jednak wysokie wymagania: pierwszy lepszy chętny na pewno nie nada się do tej roli. A może nowy statek? Czemu nie? Musi być jednak zupełnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju!”

Powyższymi słowami historię zapowiada Insignis, a fani ponownie trafią do Barliona, czyli wirtualnego świata przygód i tajemnic, gdzie znajdują się wszyscy spragnieni atrakcji gracze mający okazję przeżywać niezapomniane opowieści.

„Szachy Karmadonta” to już piąte część uznanej serii, więc jeśli mieliście okazję zapoznać się z poprzednimi historiami i przypadły Wam do gustu to możecie szykować się na następną opowieść.

Droga Szamana 5

Źródło: Informacja prasowa: Wydawnictwo Insignis

Tagi: Droga Szamana Droga Szamana. Etap 5: Szachy Karmadonta Insignis