Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.05.2021 18:30
Re Village
4175V

Z Resident Evil Village wycięto ulubienicę fanów serii

Do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne przedstawiające główną bohaterkę paru poprzednich odsłon Resident Evil. Pierwotnie, miała ona pojawić się w "Village", lecz twórcy koniec końców postanowili ją wyciąć z wątku głównego.

Jesteśmy już po premierze Resident Evil Village. Gra zaliczyła świetny start na Steamie, a pierwsi gracze ujrzeli już napisy końcowe zamykające kontynuację przygód Ethana Wintersa.

Uwaga na spoilery!

Redakcja IGN dokopała się do ciekawych materiałów, które pokazują ulubienicę fanów serii - Adę Wong. Była prywatna agentka miała pojawić się w Resident Evil Village pod koniec fabuły, ratując pewną osobę. Zamiast standardowej czerwonej sukienki, bohaterka miała być ubrana w strój przypominający lekarza w trakcie epidemii dżumy.

Jak uznali twórcy poniższych grafik koncepcyjnych, Ada Wong została usunięta z Resident Evil Village z powodu "wielu sprzecznych scenariuszy". Mając gotowy model postaci, możemy domyślać się, że ulubienica fanów serii Resident Evil pojawi się w dodatkach fabularnych, o ile takowe w ogóle powstaną.

Korzystając z okazji, sprawdźcie naszą recenzję i poradnik do Resident Evil Village.

Źródło: https://www.ign.com/articles/resident-evil-village-ada-wong-cut-character

Tagi: Capcom Resident Evil Village