Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2021 18:54
Resident Evil Village
1772V

Nagrody dla graczy z PS5 i PS4 od twórców Resident Evil Village. Sony zaprasza na zabawę

Posiadacze PS5 i PS4 mogą zgarnąć specjalne nagrody przygotowane przez twórców Resident Evil Village. Zainteresowani muszą wziąć udział w „przygodzie”, dzięki której otrzymają na swoje konta małe podarki.

Capcom od wielu miesięcy współpracuje z Sony promując Resident Evil Village i korporacje kontynuują dobrą relację. Po trzech wersjach demonstracyjnych, które początkowo były dostępne wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4, teraz gracze mogą zgarnąć „unikatowe nagrody”.

Na witrynie PlayStation pojawiła się „przygoda”, która jest prezentowana przez Sony następującymi słowami:

„Rozpocznij przygodę używając poniższego przycisku i zaliczaj wyzwania, aby zdobyć motyw Resident Evil Village na PS4 i awatary na PS4 i PS5”.

Gracze po zalogowaniu się na swoje konta PlayStation wezmą udział w kilku questach, by zgarnąć awatary Resident Evil Village na PS5 i PS4 oraz motyw z gry na PlayStation 4. Zainteresowani podczas pierwszego zadania muszą odpowiedzieć na 25 pytań oraz obejrzeć galerię, a szczegóły drugiego poznacie po zakończeniu pierwszej misji.

Jest to na pewno ciekawa forma promocji, która pokazuje, że Sony chce, by gracze ogrywali największe IP zmierzające na rynek właśnie na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Zapoznajcie się z naszą recenzją oraz poradnikiem z Resident Evil Village.

Źródło: Twitter: PlayStation

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Village