Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2021 20:25
Druga połowa na pierwszym materiale. Grzegorz Krychowiak, Marianna Zydek i Cezary Pazura w komedii
992V

Druga połowa na pierwszym materiale. Grzegorz Krychowiak, Marianna Zydek i Cezary Pazura w polskim filmie

Już pod koniec miesiąca bez przeszkód zobaczymy nowe produkcje na wielkim ekranie i na dobry początek entuzjaści polskiego kina otrzymają możliwość zapoznania się z komedią romantyczną „Druga połowa”. W filmie wystąpi między innymi Grzegorz Krychowiak.

Zdecydowanie za długo czekaliśmy, by móc usiąść w kinowych fotelach i zapoznać się z nowymi produkcjami na wielkim ekranie. Fani polskich komedii mogą szykować się na „Drugą połowę”, ponieważ produkcja w reżyserii Łukasza Wiśniewskiego nadciąga i wyląduje w kinach już 29 maja.

Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy materiał z filmu i Sebastian Staszewski oraz Jarosław Stróżyk chcą zaproponować widzom historię, która w mocny sposób zostanie połączona z piłką nożną – pewnie z tego powodu na planie pojawił się nawet Grzegorz Krychowiak.

Tak prezentują się szczegóły przedstawione przez dystrybutora:

„Młoda lekarka Magda spotyka tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Sprawy między nimi komplikują się bardzo szybko, kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu, Jarosława Kota, który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki i wykorzystuje przy tym ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?”

„Druga połowa” ma zapewnić powiew świeżości i sporo humoru, którego w ostatnim czasie mogło brakować wielu widzom. W filmie zobaczymy między innymi: Cezarego Pazurę, Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knapa, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Grzegorza Krychowiaka, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Roguckiego czy też Ilonę Ostrowską.

Sprawdźcie również nasze propozycje – co oglądać w weekend (Netflix i HBO GO)? I sprawdźcie listę najlepszych filmów o snajperach.

Źródło: https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,27032600,w-maju-wracaja-kina-pierwsza-polska-premiera-to-druga-polowa.html

Tagi: Druga połowa film komedia