Iza Łęcka Iza Łęcka 07.05.2021 13:37
Blast Brigade
412V

Blast Brigade zaoferuje szybką rozgrywkę na konsolach i PC. Sprawdźcie zwiastun dynamicznej platformówki

Allods Team Arcade to zespół, którego pracownicy lubią eksperymentować z różnymi gatunkami. Najnowszą propozycją świeżo sformowanego studia jest Blast Brigade, czyli platformówka 2D, która czerpie z kilku znanych tytułów.

Kolorowe lokacje osadzone na rajskiej wyspie, szereg narzędzi umożliwiających przetrwanie oraz wiele zmutowanych potworów, robotów oraz niebezpiecznych kreatur – na to wszystko mogą liczyć gracze, którzy zdecydują się na wypróbowanie Blast Brigade.

„Inspirowana filmami akcji z lat 80. gra Blast Brigade łączy elementy strzelankowe i platformowe z zaawansowaną eksploracją w stylu metroidvanii. Zbierz drużynę czterech grywalnych bohaterów o unikatowych zdolnościach, przełączaj ich w biegu, ulepszaj uzbrojenie, mierz się z bossami i powstrzymaj dzień zagłady”.

O czym opowiada nowa gra? Głównym przeciwnikiem wyszkolonych agentów specjalnych jest błyskotliwy geniusz zła, doktor Cread. Jedna ze standardowych spraw przybiera nieoczekiwany obrót, stając się misją, w której na szali stanie ocalenie świata, pozbycie się sługusów niebezpiecznego wroga i zdobycie starożytnej technologii.

W propozycji studia Allods Team Arcade zostaną udostępnione 4 postacie charakteryzujące się specyficznymi umiejętnościami:

  • Amerykanin Jeff (J. Jefferson), który na każdy problem ma wybuchowe rozwiązanie. Jeff jest prawdziwie amerykańskim bohaterem, który wraz ze swym wiernym granatnikiem zawsze szarżujące naprzód przeciwko łotrom i opryszkom.
  • Agentka KGB, Alexandra „Shura” Voron infiltruje wrogie obszary przy użyciu kotwiczki i likwiduje wrogów ojczyzny swoim karabinem snajperskim. Jako mistrzyni manipulacji i infiltracji najchętniej pracuje w cieniu, aby osiągnąć swe cele.
  • Szkot Gavin Henry Gale albo „Galahad”, jest szpiegiem MI6 niedawno pojmanym przez doktora Creada. Po tym, jak doktor przeprowadził na nim straszliwe eksperymenty, udało mu się uciec i teraz korzysta ze swojego cyberciała, aby siać chaos wśród wrogów.
  • Święta strażniczka Vartaxaklahun „Vortex” Paqarnusta współpracuje z Blast Brigade, aby uwolnić swoją wyspę od doktora Creada. Dzierży czakramy w wirującym tańcu śmierci i ma podstawową wiedzę na temat starożytnej technologii wyspy.

Blast Brigade zadebiutuje na Nintendo Switchu, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na platformie Steam jeszcze w tym roku i zostało wycenione na 19,99 dolarów. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun dynamicznej produkcji.

Źródło: Informacja prasowa Cenega

Tagi: Allods Team Arcade Blast Brigade cenega zwiastun