Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2021 18:13
Rainbow Six Parasite
790V

Rainbow Six Parasite w końcu nadciąga? Ubisoft przedstawił tajemniczy teaser

Ubisoft może wkrótce przedstawić Rainbow Six Parasite. Studio opublikowało wiadomość, która prawdopodobnie zaprasza graczy na prezentację nowej gry. Z drugiej strony może to być kolejna zawartość do Rainbow Six Siege.

Rainbow Six Quarantine zostało zapowiedziane w czerwcu 2019 roku i produkcja miała zadebiutować na rynku na początku 2020 roku. Ubisoft zdecydował się jednak opóźnić premierę tytułu i od wielu miesięcy czekamy na konkretne informacje dotyczące gry. Jak jednak wiadomo – trwają właśnie testy projektu nazwanego Rainbow Six Parasite.

Ubisoft teraz zaprosił graczy na 4 maja – firma opublikowała teaser, który może zwiastować jedną z dwóch rzeczy: zapowiedź nowej produkcji lub nowości w Rainbow Six Siege:

Jednak słowa „Poruszyliśmy Ziemię, szukając wybawienia” pozwalają sądzić, że faktycznie Ubisoft pokaże nową produkcję, która zaoferuje dynamiczne starcia w kooperacji z najróżniejszymi bestiami.

Nie znamy tak naprawdę wielu szczegółów Rainbow Six Parasite, ale trzeba przyznać, że konkretna prezentacja z szybką premierą w odpowiednim modelu biznesowym (free-2-play?) może okazać się strzałem w dziesiątkę. W ostatnim czasie brakuje ciekawych i zarazem sieciowych gier.

Źródło: Twitter: Rainbow6PL

Tagi: Rainbow Six Parasite Rainbow Six Quarantine Ubisoft