Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2021 20:01
Netflix funkcja losowe odtwarzanie
972V

Netflix promuje nową funkcję. Platforma pomoże wybrać produkcję

Netflix opublikował zwiastun prezentujący nową funkcję platformy, która pomoże użytkownikowi znaleźć ciekawy film, serial lub dokument. Podobną propozycję w swoim czasie proponował Microsoft dla Xboksów Series X|S i Xboksa One.

Netflix szykuje dla widzów świetną ofertę na przyszły miesiąc, wśród której wyróżniają się między innymi „Kobieta w oknie”, „Armia umarłych”, „Miłość, śmierć i roboty”, „Castlevania” oraz „Lucyfer”. Już teraz potwierdzono 85 nowych produkcji, więc niektórzy widzowie mogą mieć problem z wybraniem odpowiedniej propozycji.

To właśnie z tego powodu przygotowano funkcję losowego odtwarzania – korporacja na początku testowała opcję w wybranych krajach, a teraz wszyscy zainteresowani mogą kliknąć przycisk, by platforma wybrała dla niego nowy film, serial lub dokument.

Podobną opcję w swoim czasie wprowadził Microsoft, który w tym wypadku wybiera jedną z gier dostępnych w bibliotece gracza. Ma to duży sens biorąc pod uwagę, że czasami możemy pobrać na dysk nawet kilkanaście pozycji z Xbox Game Pass, a później trudno się zdecydować, jaką produkcję włączyć.

Poniżej zobaczycie zwiastun nowej funkcji, a ja z tego miejsca zapraszam naszych czytelników na zapoznanie się z najnowszymi recenzjami opowieści Netflixa – „Sexify”, „David Attenborough: Życie w kolorze” oraz „Cień i kość”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix Netflix film Netflix funkcja Netflix serial