Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2021 16:40
Resident Evil Village The Mercenaries
682V

Resident Evil Village: The Mercenaries na rozgrywce. Gameplay pokazuje specjalny tryb

Resident Evil Village to nie tylko przerażająca historia w tajemniczej wiosce. W grze pojawi się także tryb The Mercenaries, który pozwoli graczom uczestniczyć w dynamicznych pojedynkach. W tym wypadku niezbędne będzie dobre opanowanie broni.

The Mercenaries pojawiło się w Resident Evil 4 w formie mini-gry, którą gracze mogli odblokować podczas rozgrywki. Twórcy postanowili przypomnieć fanom o tej zabawie i zbliżony wariant zabawy trafi do Resident Evil Village. Już wcześniej deweloperzy zapowiedzieli atrakcje, a teraz IGN opublikował materiał prezentujący zmagania.

W Resident Evil Village: The Mercenaries naszym zadaniem będzie wybicie wyznaczonej liczby przeciwników w danej lokacji – przed odwiedzeniem nowego miejsca otrzymamy szansę kupienia nowych broni lub ulepszenia sprzętu. Wybijanie oponentów sprawi, że gracze zgarną dodatkowy czas.

Na mapach pojawią się również dwa orby – żółty oda do czasu 30 sekund, a niebieski pozwala wybrać jedną z umiejętności. Skille znacząco wpłyną na nasze możliwości i pozwolą skupić się na odpowiednim stylu rozgrywki.

Warto przypomnieć, że już wkrótce otrzymamy dostęp do dema Resident Evil Village.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Resident Evil Village