Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2021 04:00
Kapitan Ameryka
19945V

Kapitan Ameryka zaprezentowany. Marvel pokazuje superbohatera

Marvel właśnie oficjalnie zaprezentował nowego Kapitana Amerykę. To właśnie on będzie bohaterem czwartego filmu i bardzo możliwe, że otrzyma ważną rolę w nowych historiach z Marvel Cinematic Universe. [uwaga na spoiler!]

W weekend informowaliśmy naszych czytelników, że „Kapitan Ameryka 4” powstaje – potwierdzono pierwsze szczegóły dotyczące produkcji, więc Marvel chce mieć pewność, że widzowie będą wiedzieć, kto wcieli się w tego cenionego superbohatera.

Na oficjalnym Twitterze Marvel Studios pojawiło się wymowne nowe zdjęcie prezentujące Sama Wilsona – to właśnie on przejmie tarczę od Steve'a Rogersa. Jak wiadomo „stary” Kapitan Ameryka od zawsze chciał, by to właśnie Falcon zajął jego miejsce, a teraz możemy potwierdzić, że właśnie on będzie nowym superbohaterem.

Marvel zaprezentował odświeżony plakat „Falcon i Zimowy Żołnierz”, ale możemy mieć pewność, że to właśnie Anthony Mackie będzie teraz wcielał się w jedną z najważniejszych postaci w Marvel Cinematic Universe. Sam Wilson otrzyma tarczę na kilka następnych lat.

Wymowne są także ruchy na oficjalnym profilu „Captain America” na Twitterze – Steve Rogers nie jest już prezentowany na materiałach. Teraz nadszedł czas na nowego Kapitana Amerykę.

Z tego miejsca zachęcam do naszej recenzji „Falcon i Zimowy Żołnierz”.

Kapitan Ameryka 1

Kapitan Ameryka 2

Źródło: Twitter: MarvelStudios

Tagi: Falcon i Zimowy Żołnierz Kapitan Ameryka Marvel Marvel Cinematic Universe