Iza Łęcka Iza Łęcka 23.04.2021 07:37
PS Now
1429V

PS Now w końcu zaoferuje rozgrywkę w 1080p. Sony potwierdziło pozytywną wiadomość

Klienci PS Now nie będą już zmuszeni do rozgrywki w rozdzielczości 720p. Sony w końcu zapewni lepszą jakość obrazu, co powinno pozytywnie wpłynąć na ogrywanie kolejnych nowych propozycji udostępnianych w abonamencie.

W maju 2019 roku Sony zapowiedziało, że zamierza poprawić jakość PS Now i planuje zapewnić wyższą rozdzielczość obrazu. Gracze nadal mogą sprawdzać produkcje wyłącznie w 720p, jednak Japończycy w końcu pochwalili się pozytywną wiadomością.

Sony rozpoczyna przesyłanie rozgrywki w rozdzielczości 1080p wdrożenie jakości nastąpi w ciągu najbliższych kilku tygodni. Usprawnione doświadczenie otrzymają gracze z Europy, Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz Japonii, tam, gdzie usługa obowiązuje.

Chmura Sony nadal nie jest dostępna globalnie, jednakże w ostatnim wywiadzie Jim Ryan podkreślił, że japoński producent ma wielkie plany dotyczące streamingu. Możemy przypuszczać, że w przyszłości PS Now zwiększy swój zasięg i zostanie udostępnione w kolejnych krajach – oby tym razem na liście znalazła się również Polska.

Trzeba zauważyć, że gracze z naszego kraju mają okazję jako pierwsi testować PS Plus Video Pass, co niejako potwierdza, że Sony dostrzega polską społeczność PlayStation.

Źródło: https://wccftech.com/ps-now-1080p-support-finally-being-rolled-out-two-years-after-the-announcement/

Tagi: PlayStation Now PS Now ps4 PS5 Sony