Iza Łęcka Iza Łęcka 21.04.2021 09:44
Star Wars: Knights of the Old Republic Remake
1056V

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake faktycznie powstaje? Jason Schreier potwierdza istnienie gry

Od zeszłego roku systematycznie przewijają się plotki dotyczące powstawania Star Wars: Knights of the Old Republic Remake. Pozycja wciąż nie została ujawniona, tymczasem w jej sprawie wypowiedział się Jason Schreier. Dziennikarz wspomniał o produkcji.

Star Wars: Knights of the Old Republic to jedna z najlepszych gier osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen, nic więc dziwnego, że gracze od dawna apelują o opracowanie pełnego odświeżenia. Już na początku 2020 roku światło dzienne ujrzały pogłoski dotyczące prac nad powrotem KOTOR-a, jednak do pełni szczęścia fanów brakuje konkretnej zapowiedzi.

O pozycję został zapytany Jason Schreier, który w programie MinnMax ujawnił, że prace nad Star Wars: Knights of the Old Republic Remake trwają. Redaktor Bloomberga nie zdradził szczegółów, ale zgodnie z raportami projekt rozpoczął się już w 2019 roku.

Nie możemy mieć pewności, który zespół tworzy odświeżenie, choć warto przypomnieć, że Aspyr Media prawdopodobnie rozwija KOTOR 3. Można pokusić się o spekulację, że deweloperzy nie otrzymali za zadanie stworzenia nowej odsłony a pracują właśnie nad KOTOR Remake. Pozostawmy to jednak w sferze domysłów i poczekajmy na oficjalne ogłoszenia.

Aspyr Media zostało w lutym kupione przez Embracer Group – twórcy opracowali już porty Star Wars: Jedi Knight II - Jedi Outcast, Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy, Star Wars: Episode I - Racer oraz Star Wars: Republic Commando.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/star-wars-kotor-knights-of-the-old-republic-remake-report/

Tagi: BioWare Lucasarts Star Wars KOTOR Star Wars KOTOR Remake Star Wars: Knights of the Old Republic Star Wars: Knights of the Old Republic Remake