Iza Łęcka Iza Łęcka 20.04.2021 12:40
Lemnis Gate
521V

Lemnis Gate ma szansę na sukces? Twórcy zapowiedzieli wydanie na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S

Deweloperzy Lemnis Gate nie zamierzają zmarnować okazji. Jeszcze przed premierą na pierwszych platformach, zapowiedziano wydanie pozycji na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. Najnowszy zwiastun zapowiada atrakcje.

Lemnis Gate to strategiczna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, która została zapowiedziana w zeszłym roku na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. Frontier Foundry i Ratloop Games Canada nadal stronią od wskazania ostatecznej daty premiery gry, choć potwierdzono, że odbędzie się ona latem 2021 roku. Co więcej, gracze mogą liczyć na wersję wykorzystującą moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S.

Tytuł ma zapewnić różnorodny gameplay, który zostanie rozbudowany przez rozmaite mechaniki, bronie oraz gadżety. Celem pojedynków jest pokonanie przeciwników w pięciu 25-sekundowych rundach, podczas których manipuluje się czasem, wykonując kolejne akcje. Najnowszy zwiastun przedstawia podstawowe założenia produkcji – materiał został zlokalizowany, co może sugerować, że pozycja również otrzyma polską wersję językową.

„Okiełznaj zdolności potężnych agentów i weź udział w porywających bitwach 4D, zakłócając przeszłość, aby zmienić przyszłość”.

Od czasu do czasu słyszymy o podobnych strzelankach, jednak tylko nieliczne zostają na rynku na dłużej, ciesząc się zainteresowaniem odbiorców. Nie możemy przewidzieć, jaki los czeka Lemnis Gate, jednak jeśli często wybieracie dynamiczne, obiecujące shootery, to warto pamiętać o tym zbliżającym się debiucie.

O Lemnis Gate pisaliśmy w zeszłym roku – w sierpniu podczas ONL kanadyjski zespół zaprezentował pierwszy zwiastun.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Frontier Laundry Lemnis Gate Ratloop Games Canada