Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.04.2021 11:05
Origins
1241V

Assassin's Creed Origins z niecodziennym detalem. Bayek może pomścić śmierć nieznanego dziecka

Posiadacz Assassin's Creed Origins odkrył interesujący detal, w którym Bayek może pomścić śmierć niewinnego dziecka.

Assassin's Creed: Origins zadebiutował na rynku pod koniec 2017 roku i wciąż jest na ekranach wielu graczy. Jeden z nich, redditor posługujący się pseudonimem azaanis, podzielił się odkrytym trzy dni temu ciekawy szczegół, który zrobił na wielu oglądających spore wrażenie.

Podczas zwiedzania terenów przez Bayeka możemy natknąć się na ciało martwego, ubranego w niebieską koszulkę dzieciaka. Wydawać mogłoby się, że przeszukując jego ciało znajdziemy jakiś surowiec lub monety, czyli typowy "loot" znajdujący się w kieszeniach zmarłych. Ku zdziwieniu, w tym przypadku tak się nie dzieje, bo główny bohater zdobywa notatkę, z której możemy przeczytać słowa zatroskanego rodzica proszącego swoją "pociechę", aby uważała na wędrujących blisko świątyni bandytów. Niestety, ale nie posłuchała.

Azaanis wpadł na pomysł, aby podejść do wyżej wspomnianej świątyni i odpocząć. Ruch ten jest jednoznaczny ze spotkaniem zabójców dziecka, umożliwiając odbiorcom zemszczenie się. 

Cool little detail in AC:O. When you visit shrine of thoth, you can find dead kids body with a letter from his worrying parent, saying that bandits roam these areas. If you rest in there, bandits actually will ambush you, and you'll get a chance to avenge the kid. from r/assassinscreed

Źródło: https://www.thegamer.com/assassins-creed-origins-detail-avenge-kid-bandits/

Tagi: Assassin's Creed: Origins detal Ubisoft