Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 17.04.2021 10:46
Days Gone
5203V

Scenarzysta Days Gone apeluje: "Jeśli kochacie daną grę, to kupcie ją ku#&@ po pełnej cenie!"

John Garvin, scenarzysta Days Gone, poprosił w niecodzienny sposób graczy, aby Ci kupowali podobające im się gry po pełnych cenach.

John Garvin we wczorajszej rozmowie (którą znajdziecie poniżej) wspomniał nie tylko o dziwnym przywiązaniu Sony do serwisów typu Metacritic, ale także o lekko nieodpowiednim zachowaniu graczy. Scenarzysta Days Gone uważa, że czasami odbiorcy dokładają cegiełkę do zakopania danej marki.

Były pracownik Bend Studio stanowczo stwierdził w trakcie konwersacji z Davidem Jaffem, twórcą God of War, że gracze, jeśli pokochali dany tytuł już po samych zwiastunach, powinni kupować gry po pełnych cenach, a nie - tak jak możemy to często zaobserwować - czekać na spore obniżki cen lub odwiedzać rynek wtórny. Według Garvina, taka kolej rzeczy nie pomaga w zachęceniu wydawcy do stworzenia pełnoprawnej kontynuacji.

Jeśli jeszcze nie podpisaliście petycji dotyczącej zachęcenia Sony do stworzenia Days Gone 2, zróbcie to teraz - niezależnie od tego, czy jesteście, czy też nie fanami Deacona St. Johna - klikając w ten link.

Źródło: GordonFreeman, dzięki za link!

Tagi: ceny Days Gone Sony Bend Sony Interactive Entertainment